Duben 2010

Gossip girl:Ty víš,že mě miluješ

29. dubna 2010 v 10:52 | JaNuLa |  ♥Gossip Girl♥


A je to tady ! S jistotou vám můžu říct, že se Nate k nevěře přiznal,
takže z plánované společné noci s Blair nakonec sešlo. Za to jí musel přísahat,
že jí bude bezmezně věrný a tak. Znáte to. Když to teda chtěli zkusit znovu, vstoupila do děje její matka.
A hádejte s kým ? Přece s tím odporným Cyrusem Rosem,
zanedlouho jejím nevlastním tátou. Je tu někde záchod ?

Gossip girl:Líbej mě

29. dubna 2010 v 10:49 ♥Gossip Girl♥


Podívejte se s námi do otřesného světa Super Drbny - do světa, v němž jsou doma ty nejpropranější tváře ve městě;
do světa žárlivosti, zrádcovství a nemravných
obrázků vylepených
po stěnách
autobusů.

=moda=Blake Lively

29. dubna 2010 v 10:44 ♥Fashion♥


serena van der woodsen (144)

Další=klikni na celý článek

Navstevnost za minuly tyden (29.3. 2010 - 4.4. 2010)

5. dubna 2010 v 8:06 | JaNuLa
Navstevnost za minuly tyden (29.3. 2010 - 4.4. 2010) je:
Pondeli: 20
Utery: 34
Streda: 33
Ctvrtek: 32
Patek: 70
Sobota: 46
Nedele: 42

Celkem: 277

Tyjo tak to je rekord!!!
Lhář, lhář online

3. dubna 2010 v 19:33 ♥Filmy a seriály online♥

Americká bláznivá komedie o jednom skutečném zázraku, o právníkovi, který nedokázal lhát. Pravda může člověka osvobodit - ale taky může zavinit pořádný malér. Hvězdou filmu je úspěšný advokát Fletcher Reed, který založil svou kariéru i osobní život na neustálém lhaní. Když si však jeho pětiletý syn Mac, který opět slaví narozeniny bez tatínka, v kouzelné chvíli před sfouknutím svíček přeje, aby otec alespoň jeden den nelhal, je jeho prosba vyslyšena. Fletcherovi proti jeho vůli vycházejí z úst jen pravdivá slova, která dosud nepolepšitelnému lháři pořádně zkomplikují život.


Znovu se zamilovat online

3. dubna 2010 v 19:30 ♥Filmy a seriály online♥

Z Bena Binghama (Richard E. Grant) se stal nudný chlap ve středních letech a jeho žena Amanda (Carrie-Anne Moss) ho opustí. Muž propadá apatii, z níž ho vytrhne až jeho sedmnáctiletý syn. Pokud však Ben chce získat Amandu zpět, musí pro to něco udělat.
Americká romantická komedie vypráví o Benu Binghamovi, jehož opustila energická manželka Amanda, protože propadl pasivitě středního věku a nehodlá s tím nic dělat. Ben začne pít, odmítá si sundat pyžamo a utápí se v sebelítosti, dokud ho jeho sedmnáctiletý syn Justin nepromění v úplně jiného člověka. Než se otec naděje, stane se nejžádanějším nezadaným mužem ve městě, jemuž je v patách nejedna žena. Když se však Justin poprvé zamiluje, začne se mu zdát tátův životní styl poněkud povrchní. Ben musí znovu najít sám sebe a získat zpět milovanou Amandu, která mezitím hledá štěstí po boku jiného muže. V hlavních rolích se představí Richard E. Grant, Carrie-Anne Moss, Johnny Pacar ad.

Můj život v ruinách online

3. dubna 2010 v 19:29 ♥Filmy a seriály online♥

Georgia (Nia Vardalos) je řecko-americká cestovní průvodkyně, která vede zájezd kolem Řecka spolu s rozmanitou skupinkou turistů, kteří by si ale radši koupili tričko, než aby se dozvěděli něco o historii a kultuře. Jelikož má každý z turistů jinou povahu a je zastáncem jiné kultury, všechno vypadá, že půjde špatně až do jednoho dne, kdy jeden ze starších cestujících Irv Gordon (Richard Dreyfuss) Georgii ukáže, jak vše brát z lepší stránky. Díky němu se i zamiluje do osoby, do které by to málokdo čekal - řidiče autobusu (Alexis Georgoulis).

Ledové sny online

3. dubna 2010 v 19:25 ♥Filmy a seriály online♥


Mladá, krásná a talentovaná Alexis Winston pochází z malého městečka a stává se krasobruslařskou superstar. Ale její cesta k úspěchu není vůbec snadná. Stojí ji spoustu úsilí, sebezapření a hlavně - ve starém domově zanechává i svého milovaného přítele. Když Alexis po tragickém pádu oslepne, potřebuje někoho, kdo by jí věřil; někoho, kdo by ji přesvědčil, že má dost sil znovu si obout brusle a uskutečnit svůj sen. V dojemném, inspirativním a emocionálním remaku romantického filmu, který byl v roce 1978 nominován na Oscara® (Nejlepší původní píseň - "Through the Eyes of Love"), se představují americké krasobruslařky Taylor Firth a Molly Oberstar, olympijská zpravodajka NBC Andrea Joyce a olympijská medailistka Michelle Kwan. Zažijte sílu a radost ze skutečné lásky…na ledě i mimo něj.