Květen 2009

N o coment

22. května 2009 v 22:37
už mě blog moc nebaví...
takže blog nezruším ale nebudu tu moc chodit
možná párkrát přidám nějaký ten článk ale to je vše!!
Sbčka budu zkoušet navštěvovat NEJMÍN 1x za týden!!
tag pá-pá


Pozor!

18. května 2009 v 15:27
Čujík.....
Hele ve středu je konec POSLEDNÍHO zápisu Sbček!!!a bezprominutí smažu ty kteří se nezapíšou!!!


sofia boutella hung up EX

17. května 2009 v 21:39 ♥Dance♥

Mrtě dobrá....

New style hip hop

17. května 2009 v 21:32 ♥Dance♥
New style hip hop lze definovat hůře. Prakticky neexistují žádné odborné články, ze kterých by se dalo čerpat. Nic ale nepokazíme tvrzením, že new style je opravdovým mixem řady (hiphopových) tanečních technik, včetně těch nejstarších. Velmi silný a zřetelný je vliv poppingu a boogaloo. Je velmi pestrý, jiný v podání každého tanečníka, neznamená to ale, že za new style můžeme vydávat cokoliv nás napadne. Tanečníci new style se vyznačují specifickým způsobem pohybu, provádění jednotlivých prvků. I new style má určité prvky, které lze považovat za základ - například erby, running man a oldman (příklady prvků přejatých z minulosti) chicken neck, shamrock atd. New style plně využívá i jinak samostatných tanečních stylů jako jsou harlem shake nebo c-walk (crip walk).

moje

15. května 2009 v 21:33


Street funk

14. května 2009 v 21:28 ♥Dance♥
STREET FUNK
Street funk je spjat s konkrétní hudbou a životním stylem, který se neobejde bez volných kalhot, kšiltů hluboko do čela nebo vzad, dresů americké NBA, pouličních tanečních vystoupení, barevných graffiti, hudby, masivních zlatých řetězů... Jak říkají praví vyznavači tohoto stylu: "Nestačí jen tančit, abyste byl tanečníkem, musíte chápat a přijmout celou filozofii ... a upravit si ji dle svého a sebe. V tom spočívá celé kouzlo tance. Tančit a být sám sebou."
Kořeny Street funk naleznete v Americe, ovšem dnes se už pochopitelně rozšířil do celého světa. Jde o velmi energický tanec, jež v sobě kombinuje prvky disca a hip hopu, vycházející z civilního "pouličního" tancování, často inspirovaný videoklipy populárních světových hvězd.

C-walk

14. května 2009 v 21:27 ♥Dance♥
C-WALK
CRIP WALK nebo C-WALK je chůze, která vznikla v 80.letech v chudém předměstí L.A.Tento symbolický tanec začali tancovat členové známého gangu CRIPS - odtuď pochází název této chůze CRIP-CRIP WALK-C-WALK.Brzo se tento tanec stal základem hip hop dance (v 90.letech).C-WALK měl více významů - buď jako signál nebo varování.C-WALK je typický hlavně pro West Coast gangsta rap a G-Funk.Jako 1. před kamerami ho předvedl gangsta raper ICE-T.A ve Snoop Doggovým videoklipu DROP IT LIKE IT´S HOT musela být část C-WALKU cenzurována.
Další chůze,která je podobná C-WALKU je BLOOD WALK nebo běžně BLOOD BOUNCE nebo B-WALK-chůze opačného gangu Crips BLOODS.


Krump dance

14. května 2009 v 21:26 ♥Dance♥
Krumping/Clowning - krumping je styl, který ztvárňuje negativní stránku tanečníka. Je agresivní, tančí se na agresivní muziku, tanečník si vybíjí zlost a při krumpu vypadají někteří jako v tranzu. Krumping se vyvinul z Clowningu jako jeho negace. Clowning tedy působí pozitivněji ovšem některé charakteristické pohyby jsou podobné či dokonce stejné. Za jeho zakladatele je považován Tommy The Clown.


House dance

14. května 2009 v 21:23 ♥Dance♥

Historie house dance sahá někdy do přelomu osmdesátých a devadesátých let. Jak je jasné z názvu tančí se na house music, její počátky zřejmě souvisí především s městem Chicago ve státě Illinois (USA). Označení house je údajně odvozeno od slavného klubu Warehouse, kde se tento hudební styl v minulosti vyvíjel. Ve vývoji nového tanečního stylu ale nejdůležitější roli sehrálo město New York. V devadesátých letech zde bylo mnoho klubů, kde se hrál house a kde se scházeli nejrůznější tanečníci, z jejichž společné zábavy postupně vznikl house dance, jak jej známe dnes. House dance je vlastně jiným označením pro styl, který byl v Chicagu označován jako jacking, v New Yorku zase kdysi jako clubbing. Je velice energický, nadlehčený, na první pohled je patrný vliv starších tanečních technik (tap dance, lindy hop atd.). Za jeho zakladatele, průkopníky a legendy jsou považováni Brian "Footwork" Green, Caleaf "Bigleaf" Sellers, Wich-a-way Sha či Ejoe Wilson.
This is alternative content.
Kusowka 05

14. května 2009 v 19:06 ♥Pictures♥
http://i484.photobucket.com/albums/rr205/madd_iez/sunglasses.jpg


Picty

14. května 2009 v 18:53 ♥Pictures♥
Kusovka 04

14. května 2009 v 18:52 ♥Pictures♥
http://th01.deviantart.com/fs14/300W/f/2007/054/7/2/domokun_by_vclodyv.jpg


Konec zápisu Sbček!!

14. května 2009 v 18:32

Tak
1)všechny sbčka měli možnost se zapsat!!!
2)prominte že jsem tu nebyla

Kdose zapsal

P€ŤULK& blog
Misula blog
Míša blog
MoNy x))) blog
Ama:-) blog
Nathja blog

Kdo se nazapsal!!
Sash
Ivča
MinQa
Fans girl
Sad girl
jajinqa
AnishQa
zfetka
M!sS-Pastels
Andienka
Eliska

PS:ti kteří mají/měli pozastavený blog se můžou ještě zapsat!!!Do 20.05.2009
Do té doby vás ještě nebudu mazat ale pak MÁTE SMŮLU!!!

New

14. května 2009 v 16:49
Jak se vám líbí new Design??